Kurutma ve nem alma makinesi sektöründe kurutma makinesinin ihtiyaç olduğu günümüzde firma sahipleri makine alırken kendi gelirlerine ve ihtiyaçlarına karşılık en iyi ürünü seçmeye özen gösteriyorlar.

Makine alırken insanlar verdiği ücretin her zaman karşılığını almak isterler. Burada  en önemli olgu güven ve satış sonrası müşteriye verilen destek oluyor. Hero Makine Türkiye’de müşterilerin tercih sebebi olması da artık tüketicinin bilinçlenmesi ve satış sonrası muhatap bulma isteğidir.

Makineyi kurumsal bir yerden alan müşteri makinesine bakım yaptırırken de zor anlar yaşamamak için yetkili servisleri tercih etmelidir. Eğitimli ustalar ile yapılan tam teçhizatlı bakım makineyi uzun süre sorunsuz kullanılmasında en büyük etkendir. Bir şeyler eksik olmadan kimsenin aynı kalitedeki hizmeti daha ucuza mal edemeyeceği de unutulmamalıdır.

Her müşteri bizim için bir ağacın gövdesi gibidir. Burada müşteri memnuniyeti bu gövdeden oluşan dallardır . Memnuniyete duyduğumuz önem bizi büyük ve daha da büyüyen bir aile yaptı. Umarım Hero Makine ailesi olarak ilerleyen dönemde farklı iş kollarında da çalışmalar yaparak Hero Makine müşterisi olmanın ayrıcalığını daha çok insana yaşatabiliriz.

MİSYONUMUZ

Hero Makine markasının tercih edilmesini sağlamak için; müşteri odaklı bir yaklaşımla dünyada meydana gelen sektörel gelişmeleri süratle hizmetlerimize yansıtmak, yenilikçi ve farklı olmak, müşteri beklentilerine yüksek kalite ile cevap vermek

VİZYONUMUZ

Temizlik, Nem alma ve  Kuru gıda sektöründe örnek oluşturmak, Bölgemizde Hero Makine isminin kaliteli hizmet anlayışı ile özdeşleşmesini sağlamak